ورود به حساب       ثبت نامـ       02166221522       info@laramob.com       EN      
سبد خرید (0)
چند توصیه درباره انتخاب پارچه رومبلی مناسب

چند توصیه درباره انتخاب پارچه رومبلی مناسب

برترین پیشنهاد ها را درمورد گزینه یک پارچه رومبلی خوشگل و شیک برای شما عزیزان داریم تا همه ي وقت دکوراسیون زیبایی داشته باشید.
انتخاب پارچه رومبلی مناسب
انتخاب پارچه رومبلی مناسب, اگر دوست دارین مبلمانی داشته باشین که همه ي وقت تمیز و براق باشه, بهتره مبل چرمی بخرید. چرم این مبل ها به راحتی قابل شست و شو هستن و با بهره گیری از روغن مخصوص شون هم کاملا برق می افتن و نو به نظر می رسن.
برترین پیشنهاد ها را درمورد گزینه یک پارچه رومبلی خوشگل و شیک برای شما عزیزان داریم تا همه ي وقت دکوراسیون زیبایی داشته باشید.
گزینش پارچه هاي رومبلی بسیار مقوله مهمی می باشد شما میتوانید برترین پارچه چرمی یا پارچه هاي جنیش بسیار مفید باشد را گزینش نموده و تهیه نمایید
در این مطلب ایده هاي جالبی برای انتخای پارچه هاي رو مبلی داریم گزینش جنس پارچه رومبلی یکی از نکات مهم در خرید مبلمان هست.
شما باید جنس پارچه رومبلی را متناسب با مبلمان که استیل هست یا راحتی گزینه کنید. انتخاب پارچه رومبلی مناسب اگر دوست دارین مبلمانی داشته باشین که همه ي وقت تمیز و براق باشه, بهتره مبل چرمی بخرید.
چرم این مبل ها به راحتی قابل شست و شو هستن و با بهره گیری از روغن مخصوص شون هم کاملا برق می افتن و نو به نظر می رسن.انتخاب پارچه رومبلی مناسب
نوع دیگه از پارچه مبل، پارچه مخملی مات و بدون پرز هست که این نوع پارچه مبل برای منزل هاي بزرگ مناسبه.
مخمل براق
معمولا پارچه مخمل براق برترین پارچه برای مبل هست.
همه ي وقت در نظر داشته باشید که تراکم پارچه اهمیت زیادی داره و این که وقتی دست می کشید یک تکه هست و فشردگی اون رو می‌تونین با لمس کردن احساس کنین.
یکی دیگه از راه‌هاي مناسب برای شناخت تراکم پارچه اینه که اون رو جلوی نور بگیرین.
مخمل براق پارچه مناسبی برای مبل‌هاي استیله و به این نوع مبل زیبایی خاصی می‌ده. انتخاب پارچه رومبلی مناسب

 


نشانی: تهران، یافت آباد شرقی، خیابان شاندیز، خیابان آقانوری، پاساژ مروارید، پلـاک 4
تلفکس: 02166221522
پست الکترونیکی: info@laramob.com
تمامی خدمات وب سایت دارای مجوزهای لـازمـ از مراجع مربوطه میباشد و فعالیت سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلـامی ایران است. کلیه حقوق برای لـارامب محفوظ است
logo-samandehi

اپلیکیشن لـارامب را از راه های زیر دانلود کنید.