ورود به حساب       ثبت نامـ       02166221522       info@laramob.com       EN      
سبد خرید (0)
مقررات سایت

فروشنده: فروشگاه اینترنتی لـارامب به آدرس اینترنتی: laramob.com

خریدار: شخص حقیقی یا حقوقی ارسال کننده فرمـ سفارش خرید

1. فروشنده متعهد میگردد از اطلـاعات شخصی و فردی خریدار، در حد اختیار و توان مراقبت کرده و این اطلـاعات را کاملـاً محرمانه تلقی نماید و به هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی مگر با مجوز رسمی و قانونی ارائه نکند.

2.  فروشنده موظف است اطلـاعات دقیق و کامل کالـا را در اختیار خریدار قرار دهد.

3.بدیهیست رنگ محصولات با توجه به مانیتور های مختلف تا حدودی متفاوت بوده لذا خریداران محترم میبایست قبل از انتخاب ، کد پارچه مورد نظر را از روی کالیته فروشگاه لارامب تایید و سپس اقدام به خرید نمایند.

5. فروشنده موظف است کالـای سالمـ و بینقص را مطابق با آنچه معرفی شده طبق شرایط برای خریدار ارسال کند. در صورت ارسال کالـا با استفاده از شبکه پستی کشور دچار اختلال شود پارچه فروشی لارامب هیچ مسئولیتی در قبال آسیب دیدن محصول به دلیل جا به جایی نادرست توسط شرکت پست جمهوری اسلـامی ایران ندارد.

6. فروشنده موظف است پس از دریافت فرمـ و تائید سفارش در کوتاه ترین زمان ممکن کالـای خریداری شده را آماده و در بسته بندی مناسب به دست خریدار برساند. در صورت ارسال سفارش توسط پست، هرگونه اختلـال و تاخیر بعد از تحویل جنس به پست، در طی عملیات پستی به عهده شرکت پست جمهوری اسلـامی ایران است.

7. در صورتی که کالـا در شهر تهران با بسته بندی ظاهری سالمـ توسط پیک و در سایر نقاط توسط پست تحویل داده شد، در صورت معیوب بودن محتوای داخلی کالـا، فروشنده موظف است هماهنگی‌هـای لـازمـ برای رفع عیب یا نقص با صلـاحدید خود در کوتاهترین زمان ممکن با خریدار انجامـ نماید.

8. فروشنده میتواند بنا به تشخیص و به هر دلیل سفارش را لغو کند و از ارسال سفارش خودداری کند. بدیهی است در صورت نیاز، هماهنگی‌هـای بعدی میبایست توسط فروشنده و خریدار انجامـ پذیرد.

9. خریدار موظف است اطلـاعات دقیق و کامل خود را برای دریافت سفارش از طریق پست در اختیار فروشنده قرار دهد.

شکایات

چنانجه خریدار از کالـای خریداری شده شکایتی داشت میتواند با شماره 02166221522 ارتباط بگیرد و یا حضوری به نشانی تهران، یافت آباد شرقی، خیابان شاندیز، خیابان آقانوری، پاساژ مروارید، پلـاک 4 مراجعه کند.


نشانی: تهران، یافت آباد شرقی، خیابان شاندیز، خیابان آقانوری، پاساژ مروارید، پلـاک 4
تلفکس: 02166221522
پست الکترونیکی: info@laramob.com
تمامی خدمات وب سایت دارای مجوزهای لـازمـ از مراجع مربوطه میباشد و فعالیت سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلـامی ایران است. کلیه حقوق برای لـارامب محفوظ است
logo-samandehi

اپلیکیشن لـارامب را از راه های زیر دانلود کنید.